• Detail firmy

AUTO SOVIŠ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka spedičních služeb. Provádění oprav osobních, užitkových a nákladních automobilů včetně přípravy na STK a měření emisí.

Adresa

Jiráskova 1246/13
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29181721

Výrobky, činnosti

Nabídka spedičních služeb

Nabídka spedičních služeb. Provádění oprav osobních, užitkových a nákladních automobilů včetně přípravy na STK a měření emisí.

Kontaktní osoba

Roman Sovič - Majitel

Telefon: +420 519 510 325
Mobil: +420 602 186 718
E-mail: autotransport@sovis.cz
WWW: www.sovis.cz
Další firmy v oboru

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.