• Detail firmy

AUTO SKLO BATĚK, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme ekologické likvidace vozidel. Nabízíme servis osobních a nákladních automobilů, výměnu autoskel. Prodáváme použité i nové náhradní autodíly.

Adresa

Tečovice 371
763 02 Tečovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25507338
DIČ:  CZ25507338

Výrobky, činnosti

Ekologická likvidace vozidel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 111 126
E-mail: info@autovrakoviste-zlin.cz
WWW: www.autovrakoviste-zlin.cz

Kontaktní osoba

Monika Baťková - Jednatel

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.