• Detail firmy

AUTO ROBERT s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Brně. Provádíme přípravy vozů na STK, servis klimatizací, výměnu oleje na počkání, přezouvání pneumatik a další služby.

Adresa

Staňkova 22 - příjezd z ul. Střední
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26969131
DIČ:  CZ26969131
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis a rychloservis Brno

Poskytujeme komplexní služby autoservisu a rychloservisu vozidel. V rámci autoservisu provádíme také přípravy vozů na STK, servisy klimatizací apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 215 534
Mobil: +420 603 537 776
E-mail: autorobert@volny.cz
WWW: www.autorobert.cz

Kontaktní osoba

Roman Robert - Jednatel

Mobil: +420 602 454 106
Další firmy v oboru

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.