• Detail firmy

AUTO PROTEC, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme nástavby a kryty koreb na pick-upy. Provádíme otěruvzdorné pogumování ložných prostor užitkových vozů a dílů ve strojírenství a stavebnictví. Např. nádrže, násypky, omílací bubny a bazény, ploché střechy, balkóny apod.

Adresa

Pod Sady 1713/36
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25089978
DIČ:  CZ25089978
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty

Kontaktní údaje

Fax: +420 281 980 957
E-mail: autoprotec@autoprotec.cz
WWW: www.autoprotec.cz/index.html

Kontaktní osoba

Jan Němec - Jednatel

Telefon: 602 367 649
Další firmy v oboru

GALVANIKA FIALA

Provádíme povrchové úpravy kovových součástek zinkováním a chromátováním. Nabízíme zinkování se silnovrstvou pasivací a poniklovaní kovů. Naší novinkou je chemické niklování. Zajišťujeme výrobu jak pro průmysl, tak i pro jednotlivce, realizujeme i malé zakázky. Disponujeme moderním technickým vybavením včetně špičkových zkušebních zařízení a měřících přístrojů.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.