• Detail firmy

AUTO PROGRESS CZ s. r. o.

Základní popis

Prodej a montáž zařízení pro autoservisy, pneuservisy a karosářské dílny. Poradenství pro projektanty a návrhy řešení vybavení dílen. Zajistíme servisní činnost technického vybavení.

Adresa

Na Náhonu 1123/20
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26811171
DIČ:  CZ26811171
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vybavení pro autoservisy.

Prodej vybavení autoservisů. Nabízíme zvedáky, systémy měření geometrie, emisí, diagnostické přístroje, ruční nářadí, brzdy, tlumiče, lakovací kabiny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 630 826
E-mail: autoprogress@mailcity.cz
WWW: www.autoprogress.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Přeček - Jednatel

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.