• Detail firmy

AUTO POKORNÝ, s.r.o.

Základní popis

Z malé autodílny se během dvaceti let vyvinula v jednu z největších koncesovaných společností zabývající se prodejem a servisem vozů značky Renault a Dacia. Patří k leaderům trhu a z množství ocenění disponují také certifikací kvality ISO.

Adresa

Okružní 872/25a
638 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25512579
DIČ:  CZ25512579
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej osobních a užitkových vozů RENAULT. Přestavby vozů, nabídka i prodeje ojetých, skladové a předváděcí vozy. U všech je možnost financování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 532 194 000
Fax: +420 545 222 747
E-mail: info@renaultbrno.cz
WWW: www.renault-brno.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pokorný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.