• Detail firmy

Auto-Moto Shop Zdeněk Plazzer

Základní popis

Motocyklové helmy, oděvy, doplňky.

Adresa

Pražská 454
252 29 Lety

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13768719
DIČ:  CZ6012250827
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Motocyklové helmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 772 855
Mobil: +420 602 230 008
Mobil: +420 724 560 668
E-mail: automoto-baterie-doplnky@seznam.cz
E-mail: pragodest@seznam.cz
WWW: www.prag-info.cz/firma/pragodest
E-shop: www.motoshop.abc-eshop.cz

Kontaktní osoba

Blanka Plazzerová - Majitel

Zdeněk Plazzer - Majitel

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.