• Detail firmy

AUTO MEISNER s.r.o.

Základní popis

Výhody nákupu u nás, máme 20 let zkušeností, většinu zboží máme skladem, dodáváme do druhého dne a nabízíme věrnostní slevy.

Adresa

Hlavní 96
250 75 Káraný

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26451506
DIČ:  CZ26451506

Výrobky, činnosti

Náhradní díly Škoda

Kontaktní osoba

Viktor Meisner - Jednatel

Eva Meisnerová - Jednatel

Mgr. Kateřina Kopčilová

Telefon: +420 326 779 011
Mobil: +420 602 325 731

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.