• Detail firmy

AUTO LEVNĚ s.r.o.

Základní popis

Provoz autoservisu, pneuservisu a prodejny náhradních dílů a doplňků. Výkup a prodej vozů, nabídka leasingu. Dále zajišťujeme přípravy vozidel na STK.

Adresa

Novosedlická 1828/5
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47282827
  • Služby

Výrobky, činnosti

autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 817 817
E-mail: obchod@autolevne.cz
E-mail: automotobela@volny.cz
E-mail: autobazar@autolevne.cz
E-mail: info@autolevne.cz
WWW: www.autolevne.cz

Kontaktní osoba

PETR BELEJ - Jednatel

Telefon: +420 736 489 895
Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.