• Detail firmy

Auto Kurtz, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný servis vozů Volvo s dlouhou tradicí na českém trhu. Prodej zánovních a ojetých automobilů Volvo. Komplexní servisní služby.

Adresa

V Oblouku 731
252 43 Průhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26725363

Výrobky, činnosti

Servisní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 787 177
Fax: +420 296 787 188
E-mail: info@autokurtz.com
WWW: www.autokurtz.cz

Kontaktní osoba

Petr Kurtz - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.