• Detail firmy

AUTO Kříž s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a opravujeme osobní i užitkové vozy značky Ford.

Adresa

Prokopa Velikého 646
344 01 Týnské Předměstí

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26375478
DIČ:  CZ26375478

Výrobky, činnosti

Prodej a opravy osobních i užitkových vozů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 720 524
Telefon: +420 379 720 525
E-mail: prodej@fordkriz.cz

Kontaktní osoba

Josef Kříž - Jednatel

Jana Křížová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz