• Detail firmy

AUTO KAVARO, v.o.s.

Základní popis

Pneuservis, servisní prohlídky, mechanické a klempířské opravy, zajištění měření emisí a technické kontroly, výměny autoskel a výfuků, zabezpečení vozidel, výkup a prodej vašeho vozu, plnění klimatizací, čištění interiérů, diagnostika evropských vozů

Adresa

Michelská 3/9
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27190242

Výrobky, činnosti

Pneuservis, servisní prohlídky

Pneuservis, servisní prohlídky, mechanické a klempířské opravy, zajištění měření emisí a technické kontroly, výměny autoskel a výfuků, zabezpečení voz

Kontaktní osoba

Václav Spurný - Jednatel

Telefon: +420 241 407 860
Mobil: +420 603 247 260
E-mail: info@autokavaro.com
WWW: autokavaro.com/
Další firmy v oboru

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.