• Detail firmy

AUTO - HUKR - VETERAN s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme servis všech vozidel a skútrů, renovace veteránů, kompletní pneuservis, generální opravy motorů, opravy převodovek, opravy servočerpadel, čištění vstřikovačů ultrazvukem, seřízení karburátorů, opravy vozidel po havárii, kompletní čištění vozidel.

Adresa

Zvonařka 10
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25310569
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 552 202
E-mail: servis@hukr.cz
WWW: www.veteran-hukr.cz

Kontaktní osoba

VLADIMÍR HUSKA - Jednatel

Mobil: +420 602 720 381
Další firmy v oboru

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.