• Detail firmy

AUTO HOREJŠ s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme servis automobilů, přípravu na STK a seřízení geometrie podvozku. Provádíme výměnu olejů, tlumičů, výfuků, podvozkových skupin ...

Adresa

Na Křemelce 307
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63907143
  • Služby

Výrobky, činnosti

servis automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 162 615
Telefon: +420 383 322 555
E-mail: autohorejs@seznam.cz
E-mail: oldtimergarage@oldtimergarage.cz
WWW: www.oldtimergarage.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Horejš - Jednatel

Jaroslav Horejš, mladší - Jednatel

Telefon: +420 774 572 572
Další firmy v oboru

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.