• Detail firmy

AUTO CHLÁDEK, s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej autodoplňků a příslušenství. Nabízíme autobaterie, chemii, autokosmetiku, brzdové, podvozkové a karosářské díly, filtry

Adresa

Plzeňská 158
267 61 Cerhovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26202573

Výrobky, činnosti

Prodej autodoplňků a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 577 623
Mobil: +420 602 658 992
Mobil: +420 608 658 700
E-mail: autochladek@autochladek.cz
WWW: www.autochladek.cz/cz/obchod

Kontaktní osoba

Zdeněk Chládek - Jednatel

Vaněk ...

Mobil: +420 778 090 300
Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.