• Detail firmy

Auto Český ráj s.r.o

Základní popis

Provádíme pískování - tryskání veškerých ocelových výrobků, disky, rámy, veteráni, konstrukce atd. Dále nabízíme metalizaci - šopování.

Adresa

Loukov 127
768 75 Loukov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27564002
DIČ:  CZ27564002
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pískování, tryskání, metalizace

Kontaktní údaje

E-mail: petr@autoceskyraj.cz
WWW: autoceskyraj.cz

Kontaktní osoba

Petr Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 777 077 447
E-mail: petr@autoceskyraj.cz
Další firmy v oboru

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.