• Detail firmy

Auto Botek a Syn

Základní popis

Odtahová služba non-stop. Zajišťujeme vyproštění a odtahy osobních, dodávkových a nákladních vozidel do 7,5 t po celé ČR a Evropě. Autoservis všech značek. Opravy motorů, převodovek, výměna autoskel a úschova vozidel po havárii.

Adresa

Břeclav , P.O.Box 191
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11503734

Výrobky, činnosti

Odtahová služba

Odtahová služba non-stop. Zajišťujeme vyproštění a odtahy osobních, dodávkových a nákladních vozidel do 7,5 t po celé ČR a Evropě.

Kontaktní údaje

Telefon: 519 333 666
Mobil: 602 540 408
E-mail: sos.botek@seznam.cz
WWW: www.autobotek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Botek st - Majitel

Mobil: 602 540 408

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz