• Detail firmy

AUTO BARRETO s. r. o.

Základní popis

Provozujeme BOSCH car servis, autoservis, pneuservis, prodej vozů, autokosmetické služby, servis klimatizací, karosářské opravy, komplexní údržba firemních vozových parků, náhradní vozidlo. Diagnostika, provedení STK.

Adresa

Novosady 465/37
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26925605

Výrobky, činnosti

Automobily-prodej,servis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 509 140
Mobil: +420 736 400 300
E-mail: info@autobarreto.cz
WWW: www.autobarreto.cz

Kontaktní osoba

David Barreto - Jednatel

Alice Barreto - Jednatel

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.