• Detail firmy

Auto-Arena, s.r.o.

Základní popis

Poskytovat komplexní služby zákazníkům v oblasti prodeje, servisu, financování a pojištění vozidel, být svému zákazníkovi vždy pevnou oporou a silným partnerem.

Adresa

Podzimní 5121/10
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46979921

Výrobky, činnosti

Prodejce aut

Poskytovat komplexní služby zákazníkům v oblasti prodeje, servisu, financování a pojištění vozidel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 300 965
Fax: +420 483 302 935
E-mail: jablonec@auto-arena.cz
E-mail: r.petir@auto-arena.cz
E-shop: www.auto-arena.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Fňouk - Jednatel

Telefon: +420 481 324 154

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.