• Detail firmy

AUTO ADÁMEK, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda a VW s rodinnou tradicí. Nabízíme originální náhradní díly, záruční i pozáruční servis a máme zkušenosti i se servisem vozů značky Audi. Poskytujeme služby pneuservisu, asistenční služby, odtahy vozidel.

Adresa

K Vltavě 1114/36
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18629067
DIČ:  CZ18629067
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  60
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obchod s automobily

Provozujeme obchod s automobily v Praze už desítky let a máme tisíce spokojených zákazníků. Prodáváme nové i ojeté vozy značek ŠKODA a Volkswagen.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 774 692
Telefon: +420 241 773 799
Mobil: +420 777 662 981
Mobil: +420 777 343 333
E-mail: skoda@autoadamek.cz
E-mail: autoadamek@autoadamek.cz
WWW: www.autoadamek.cz

Kontaktní osoba

MIROSLAV TŮMA - Jednatel

JIŘÍ TŮMA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.