• Detail firmy

AUTCOM Příbram s.r.o.

Základní popis

Nabídka projekčních a konzultačních prací z oblasti měření, regulace a vývoje. Specializace na výrobu softwaru pro řídicí systémy.

Adresa

Aloise Jiráska 260
261 01 Příbram IV

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26472996

Výrobky, činnosti

Nabídka projekčních a konzultačních prací

Nabídka projekčních a konzultačních prací z oblasti měření, regulace a vývoje. Specializace na výrobu softwaru pro řídicí systémy.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 838 394
E-mail: autcom@autcom.cz
WWW: www.autcom.cz

Kontaktní osoba

Dušan Kortan - Jednatel

Telefon: +420 318 637 052
Mobil: 605 468 128
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.