• Detail firmy

AUROCK, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zlaté a stříbrné pamětní mince, investiční zlato, investiční stříbro, sady oběžných mincí, neplatné bankovky, numismatickou literaturu.

Adresa

Týnská 1053/21
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28426215

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování

Kontaktní údaje

Telefon: brandejs@ aur ock .cz
WWW: www.aurock.cz

Kontaktní osoba

Luděk Brandejs - Jednatel

Telefon: +420 777 189 981

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.