• Detail firmy

AURA oční optika s.r.o.

Základní popis

Provozujeme oční optiky v Praze a v Jílovém u Prahy. Nabízíme služby očního lékaře a měření zraku optometristou. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, kontaktní čočky a příslušenství. Poskytujeme údržbu Vašich brýlí zdarma.

Adresa

Jindřišská 1694/29
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27437931
DIČ:  CZ27437931
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a údržba dioptrických brýlí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 247 333
E-mail: info@optika-praha.cz
WWW: www.optika-praha.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Krenk - Jednatel

Telefon: +420 241 952 267

Tomáš Krenk - Jednatel

Mobil: +420 606 317 533
Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.