• Detail firmy

Augustin Vondřich

Základní popis

Vyrábíme atypický nábytek do vaší kuchyně, obýváku, ložnice i koupelny. Vestavěné skříně a kuchyňské linky přesně na míru, dle vašich představ. Dále montujeme a upravujeme veškerý již zakoupený nábytek a bytové vybavení.

Adresa

Nad Rybníkem 185
190 12 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71719041

Výrobky, činnosti

Vyrábíme atypický nábytek

do kuchyně, obýváku, ložnice i koupelny. Vestavěné skříně a kuchyňské linky přesně na míru, dle vašich představ. Dále montujeme a upravujeme nábytek.

Kontaktní údaje

E-mail: vonr@seznam.cz
WWW: www.vondrich.cz

Kontaktní osoba

Augustin Vondřich - Majitel

Mobil: +420 775 169 003
Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!