• Detail firmy

AUDITTAX spol. s r.o.

Základní popis

Naším úkolem je zajistit pro Vás kvalitní vedení účetnictví, kompletní zpracování mezd, účetní a daňové poradenství na vysoké úrovni, rychlé rekonstrukce účetnictví, profesionální zastupování na finančních a jiných úřadech, audit účetní závěrky.

Adresa

V kapslovně 2761/10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63978440

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence.

Kompletní zpracování mezd, účetní a daňové poradenství na vysoké úrovni, rychlé rekonstrukce účetnictví.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 581 960
E-mail: mail@audittax.cz
WWW: www.audittax.cz

Kontaktní osoba

Hana Isabela Ing. Zíková - Jednatel

Mobil: +420 602 174 928
Další firmy v oboru

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním personálním poradenstvím a pomocí při restrukturalizaci firem, řízení změn firemní kultury či procesního a personálního auditu. Poskytujeme individuální služby dle Vašich požadavků.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).