• Detail firmy

AUDIT-MK spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní vedení účetnictví a zpracování daňového přiznání. Poskytujeme účetní či daňové poradenství.

Adresa

U Jordánu 439
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27224619

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: kalinamir@seznam.cz
WWW: www.auditmk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Kalina - Jednatel

Telefon: +420 604 662 939
Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!