• Detail firmy

Audit-daně STEINOVÁ s.r.o.

Základní popis

Nabízí Vám své auditorské služby - ověřovaní účetních závěrek obchodních společností, obcí, příspěvkových organizací zřízených územně samosprávnými ce

Adresa

Mlýnská 1022/21
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29387973
  • Služby

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 872 725
E-mail: steinova@audit-steinova.cz
WWW: www.audit-steinova.cz

Kontaktní osoba

Ing. DANIELA STEINOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.