• Detail firmy

AUDIT DANĚ CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme audit účetních závěrek podnikatelů a neziskových organizací, ověření účetních závěrek mateřských a základních škol, audit prostředků poskytnutých z evropských fondů a audit dotací soukromých škol. Nabízíme účetní a daňové poradenství.

Adresa

Blanická 1008/28
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28416821

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Provádíme audit účetních závěrek podnikatelů a neziskových organizací, ověření účetních závěrek mateřských a základních škol, audit prostředků poskytn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 013 255
E-mail: jmouckova@auditdane.cz
WWW: www.auditdane.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Moučková - Jednatel

Mobil: +420 602 299 343
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.