• Detail firmy

AUDIOTÉKA.CZ s.r.o.

Základní popis

Audiotéka nabízí audioknihy ke stažení ve formátu MP3. Najdete zde nejlepší audioknihy a mluvené slovo všech žánrů pro děti i dospělé. Aplikace zdarma pro mobilní telefony. Platba kreditní kartou, bankovním převodem, přes PayPal a SMS.

Adresa

Drážní 735/34
719 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28657144
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Audioteka.cz - audioknihy ke stažení

Audiotéka nabízí audioknihy ke stažení ve formátu MP3. Najdete zde audioknihy a mluvené slovo všech žánrů. Aplikace zdarma pro mobilní telefony.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 490 426
E-mail: zakaznicka.podpora@audioteka.cz
E-mail: info@audioteka.cz
WWW: www.audioteka.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Hanzel - Jednatel

Telefon: +420 597 490 421
E-mail: zakaznicka.podpora@audioteka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.