• Detail firmy

AUDIOEGO, s.r.o.

Základní popis

Prodej audio a video techniky. Studie a spolupráce s architekty, návrhy a realizace. Specializované zakázky na přání zákazníka. Poradenství.

Adresa

Bořivojova 729/114
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48118788
  • Služby

Výrobky, činnosti

prodej a poradenství

Prodej audio a video techniky. Studie a spolupráce s architekty, návrhy a realizace. Specializované zakázky na přání zákazníka. Poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 722 425
Mobil: 777 147 007
E-mail: audioego@audioego.com
WWW: www.audioego.com/

Kontaktní osoba

Petr Podolský - Jednatel

Mobil: 777 620 990
E-mail: petr.podolsky@audioego.com
Další firmy v oboru

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.