• Detail firmy

Dáša Zedníková

Základní popis

Hudba, filmy, knihy, suvenýry, výběr z více než 800 000 titulů na LP a SP vinylech, CD, singlech, SACD, DVD, BLU-RAY. Pravidelné slevové akce, rarity pro hudební fajnšmekry. Osobní odběry v Brně.

Adresa

Soběšická 428/50
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68595603
DIČ:  CZ7557034562
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Hudba, filmy, knihy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 216 553
E-mail: katerina.vaclavkova@audio3.cz
WWW: www.audio3.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Václavková

Mobil: +420 734 705 078
E-mail: katerina.vaclavkova@audio3.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.