• Detail firmy

ATS Techplus s.r.o.

Základní popis

Průmyslová automatizace, jednoúčelové stroje, dopravníky, manipulátory, ale i technologické celky. Dále nabízíme projekce, konstrukce a dodávky na klíč. Zámečnictví, strojírenství, elektro, MaR. Otevřena divize Stavebnictví.

Adresa

Pohraniční 693/31
706 02 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27838561
DIČ:  CZ27838561
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Automatizace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 533 830
E-mail: machala@atstechplus.cz
WWW: www.atstechplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Majtán - Jednatel

Telefon: +420 595 955 987
Telefon: +420 775 189 736
E-mail: atstechplus@atstechplus.cz
WWW: www.atstechplus.cz

Martin Machala

Mobil: +420 733 533 837
E-mail: machala@atstechplus.cz
Další firmy v oboru

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.