• Detail firmy

ATP Volný, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme servis v oblasti správy a údržby nemovitostí, stavebnictví a ochrany.Služby pro dům, byt, zahradu nebo kancelář. Řemeslné opravy.

Adresa

Do Dubče 362
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29209366

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečovací systémy

Kompletní servis v oblasti bezpečnostních technologií a ochrany. Kamerové zabezpečovací systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: atppraha@gmail.com
WWW: atppraha.eu

Kontaktní osoba

Karel Volný

Mobil: +420 733 522 118
E-mail: atppraha@gmail.com
Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.