• Detail firmy

ATOS,s.r.o.

Základní popis

Nabídka inženýrských služeb a přípravných prací ve stavebnictví. Provoz vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční dopravy.

Adresa

Nad pískovnou 1673/44
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63671760
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Autodoprava (autotransport)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 470 178
Fax: +420 244 470 178
E-mail: atos-jv@volny.cz

Kontaktní osoba

Josef Vitoušek - Jednatel

RADEK VITOUŠEK - Jednatel

Další firmy v oboru

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.