• Detail firmy

ATLETICO s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme sportovní dresy a oblečení. Fotbalové dresy (brankářské, standardní, rozlišovací), cyklodresy, hokejové dresy a retrodresy nebo basketbalové, volejbalové, baseballové a motokrosové dresy nebo startovní čísla. Vyrobíme již od jednoho kusu.

Adresa

Omská 1020/45
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28228171

Výrobky, činnosti

Vyrábíme sportovní dresy a oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 733 103
Mobil: +420 733 640 134
E-mail: obchod@atletico.cz
WWW: www.sportivo.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hütter - Jednatel

Jiří Vejrážka - Jednatel

Mobil: +420 739 232 686
Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.