• Detail firmy

ATLAS electronic s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, servis a montáž antén a satelitních přijímačů. Instalace a LCD televizorů, projektorů. Velkoobchod se satelitní technikou.

Adresa

Na Jezerce 1457/12
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27107183

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej, servis a montáž antén a přijímačů

Výroba, prodej, servis a montáž antén a satelitních přijímačů. Instalace a LCD televizorů, projektorů. Velkoobchod se satelitní technikou. Nabídka kabelů, rozvodných skříní, venkovních vodotěsných skříní, zesilovačů, držáků na zeď.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 213 075
Mobil: +420 602 110 440
E-mail: antena@antena.info
WWW: www.antena.info

Kontaktní osoba

Jaromír Neufuss - Jednatel

Mobil: +420 602 100 003

Jaroslav Tomášek - Jednatel

Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.