• Detail firmy

Atlas Advertising Group s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme tištěnou a světelnou reklamu. Dodáváme reklamu na nákupní vozíky a prodejní regály a pulty. Nabízíme velkoplošný tisk, průmyslové zpracování plastů a zámečnickou výrobu.

Adresa

Na Louce 1
267 01 Karlova Huť

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25128931
DIČ:  CZ25128931
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  70000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

Vyrábíme světelnou reklamu a veškeré světelné reklamní nápisy. Světelná reklama do interiérů i exteriérů. Světelné nápisy pro zviditelnění prodejen.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 637 099
Mobil: +420 724 887 996
E-mail: atlas@atlas-ag.cz
E-mail: j.studeny@atlas-ag.cz
WWW: www.atlas-ag.cz

Kontaktní osoba

Jan Zelenka, ml. - Jednatel

Mobil: +420 602 223 064

Jan Zelenka, st. - Jednatel

Pobočky

a.f.a. International s.r.o.
Na Louce 1
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.