• Detail firmy

ATILA STÝL s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej hutního a spojovacího materiálu, kotevní a nýtovací techniky, nářadí, tesařského kování, lan, řetězů.

Adresa

Unkovice 15
664 63 Unkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27728846

Výrobky, činnosti

Kotevní technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 794 045
E-mail: info@atilastyl.cz
WWW: www.atilastyl.cz

Kontaktní osoba

Jan Šafařík - Jednatel

Mobil: +420 736 750 322

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.