• Detail firmy

Athena CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných i atypických domů na klíč, montáže opláštění budov či plastových, hliníkových a eurooken.

Adresa

Pokorného 91
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27524884

Výrobky, činnosti

výstavby a rekonstrukce

rodinných i atypických domů na klíč, montáže opláštění budov či plastových, hliníkových a eurooken

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 695 268
Mobil: +420 777 765 458
E-mail: info@athena-cz.eu
WWW: www.athena-cz.eu

Kontaktní osoba

Miroslava Valentová - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.