• Detail firmy

Aterus Media s.r.o.

Základní popis

Aterus Media je společnost, která se primárně zabývá zprostředkováním reklamy cílovým zákazníkům. Dále se zabýváme kompletní tvorbou webových stránek, tvorbou e-shopů, SEO optimalizací, grafiky obecně a další činností spojenou s internetem.

Adresa

U Kánálky 7
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24732354
DIČ:  CZ24732354
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webdesign, webhosting

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 011 065
E-mail: tomas.dekan@aterus.cz
WWW: www.aterus.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dekan - Jednatel

Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.