• Detail firmy

ATEM-ATELIÉR EKOLOGICKÝCH MODELŮ , s.r.o.

Základní popis

Ekologická činnost hodnocení v oblasti životního prostředí - ateliér ekologických modelů (emisní model MEFA 06, imisní model ATEM)

Adresa

Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27181278

Výrobky, činnosti

Ekologická činnost

Kontaktní údaje

E-mail: atem1@atem.cz
WWW: www.atem.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Karel - Jednatel

Mobil: +420 608 567 593

Ing. VÁCLAV PÍŠA, CSc., - Jednatel

Další firmy v oboru

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.