• Detail firmy

Atelier stará Praha, a.s.

Základní popis

Provádíme opravy a repase truhlářských výrobků jako jsou okna, dveře, vstupní dveře, vrata, dřevěné obložení apod., také nabízíme dodávky a montáže nových oken včetně špaletových

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28221338

Výrobky, činnosti

Provádíme opravy a repase truhlářských výrobků

Provádíme opravy a repase truhlářských výrobků jako jsou okna, dveře, vstupní dveře, vrata, dřevěné obložení apod., také nabízíme dodávky a montáže no

Kontaktní osoba

Milan Kubík - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 769 156
E-mail: obchod@atelier-starapraha.cz
WWW: ://www.atelier-starapraha.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.