• Detail firmy

Atelier Slanec - Ing. Michal Slanec

Základní popis

Náš atelier zajišťuje urbanistické projekty, architektonické návrhy, návrhy interiérů, kompletní projektovou činnost, autorský dozor stavby, zajištění projednání dokumentace na orgánech státní správy. Dále zpracováváme projekty zdravotní techniky.

Adresa

Bubenské nábř. 306/13
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45112509

Výrobky, činnosti

architektonické návrhy

Náš atelier zajišťuje urbanistické projekty, architektonické návrhy, návrhy interiérů, kompletní projektovou činnost, autorský dozor stavby,

Kontaktní údaje

Mobil: 731 412 221
E-mail: slanec@atelierslanec.cz
WWW: www.atelierslanec.cz
Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Eva Patáková

Specializujeme se na zajišťování stavebního dozoru. Nabízíme kompletní servis včetně jednání s úřady, inženýrské činnosti od záměru až po kolaudaci nebo i při odstraňovaní staveb.

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.