• Detail firmy

atelier SIKORA spol. s r.o.

Základní popis

Provozování architektonického ateliéru. Zpracování grafických výstupů i 3D vizualizací. Nabídka návrhu projektové dokumentace. Navrhujeme rodinné domy

Adresa

28. října 1851/84
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62300296
DIČ:  CZ62300296

Výrobky, činnosti

Architekti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 117 796
Mobil: +420 602 794 551
E-mail: sikorkywh@quick.cz
WWW: www.ateliersikora.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Vitold Sikora - Jednatel

Další firmy v oboru

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.