• Detail firmy

Atelier PM, s.r.o.

Základní popis

Výroba exteriérových a interiérových dekorací, reklamy, 3D fasádních log, číslic a nápisů, výroba spádových klínů a nestandardních tvarů z EPS.

Adresa

Boettingerova 2900/22
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29112761

Výrobky, činnosti

Dekorace

- exteriérové, interiérové.

Kontaktní údaje

E-mail: atelierpm@seznam.cz
WWW: www.fasadnidekorace.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Pasovský - Jednatel

Mobil: +420 775 432 105

Ing. arch. Tomáš Matějíček - Jednatel

Mobil: +420 724 315 876

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.