• Detail firmy

Atelier Novotná s.r.o.

Základní popis

Zpracováváme projektovou dokumentaci staveb: novostavby, rekonstrukce, přístavby, nástavby, zaměření skutečného stavu, rozpočty staveb, průkazy energetické náročnosti budov, architektonické studie, vizualizace. Rychlost a kvalita za rozumnou cenu.

Adresa

Jezbořice 113
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28785550
DIČ:  CZ28785550

Výrobky, činnosti

Zpracováváme projektovou dokumentaci:

novostavby, rekonstrukce, přístavby, nástavby

Kontaktní údaje

E-mail: projekty@atelier-novotna.cz
WWW: www.atelier-novotna.cz

Kontaktní osoba

ing. Renata Novotná - Jednatel

Telefon: 603 308 647
E-mail: projekty@atelier-novotna.cz
Další firmy v oboru

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.