• Detail firmy

Jitka Bočková

Základní popis

řezané květiny pro slavnostní příležitost, pokojové a dekorativní květiny, květinová výzdoba interiérů květinové dekorace

Adresa

Koněvova 148
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68369921

Výrobky, činnosti

řezané květiny pro slavnostní příležitost

řezané květiny pro slavnostní příležitost, pokojové a dekorativní květiny, květinová výzdoba interiérů květinové dekorace pro společenské

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@atelierkytice.cz

Kontaktní osoba

Jitka Bočková - Jednatel

Mobil: 777 961 260

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.