• Detail firmy

Jiří Rašovský

Základní popis

návrhy a realizace interierů a exterierů řemeslné, uměleckořemeslné, restaurátorské práce zpracování kovů/ocel,nerez,barevné kovy/ opravy starožitností povrchové úpravy/malby,nátěry,polychromie,zlacení/ stavební a restaurátorské práce SDI

Adresa

Jesenická 3003/4
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11208058
DIČ:  CZ6006182050

Výrobky, činnosti

Stavební práce, opravy, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: atelierjr@centrum.cz
WWW: atelierjr.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rašovský - Majitel

Mobil: +420 603 163 390
E-mail: atelierjr@centrum.cz
Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!