• Detail firmy

ATELIER DWG s.r.o.

Základní popis

Ateliér dwg:specializace pracoviště především na veřejné a bytové stavby a to jak v oblasti novostaveb, tak rekonstrukcí a přestaveb, včetně památek.

Adresa

Pekařská 384/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28289099
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce, dokumentace - pozemní stavby

projektová činnost - administrativní budovy - občanské stavby - bytové a rodinné domy - zemědělské a průmyslové stavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@atelierdwg.cz
WWW: atelierdwg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kunc - Jednatel

Mobil: +420 605 828 648

Ing.arch. PETR VANĚK - Jednatel

Mobil: +420 604 349 753

Ing. arch. PETR KEITH - Jednatel

Mobil: +420 604 349 753
Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.