• Detail firmy

ATELIER DWG s.r.o.

Základní popis

Ateliér dwg:specializace pracoviště především na veřejné a bytové stavby a to jak v oblasti novostaveb, tak rekonstrukcí a přestaveb, včetně památek.

Adresa

Pekařská 384/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28289099
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce, dokumentace - pozemní stavby

projektová činnost - administrativní budovy - občanské stavby - bytové a rodinné domy - zemědělské a průmyslové stavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@atelierdwg.cz
WWW: atelierdwg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kunc - Jednatel

Mobil: +420 605 828 648

Ing.arch. PETR VANĚK - Jednatel

Mobil: +420 604 349 753

Ing. arch. PETR KEITH - Jednatel

Mobil: +420 604 349 753
Další firmy v oboru

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.