• Detail firmy

Ateliér Dispozic s.r.o.

Základní popis

Návrhy dispozičních řešení bytů, rodinných domů a nebytových prostor. Novostavby, rekonstrukce. Projektové práce a stavební dozor.

Adresa

Břežánecká 758/2
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24252433
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrh dispozičního řešení.

Je to zamyšlení nad daným prostorem (bytovým či nebytovým) s cílem navrhnout jeho optimální využití.

Kontaktní údaje

E-mail: info@atelier-dispozic.cz
WWW: www.atelierdispozic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Zima - Jednatel

Mobil: +420 732 737 683
E-mail: info@atelier-dispozic.cz
Další firmy v oboru

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.